Kúpeľná pražiareň kávy

Pražíme kvalitnú zelenú kávu doma na Slovensku, preto vám ponúkame lepšie ceny a chuť. Čerstvo pražená, výberová, expresne doručená. Vitajte.


Brazília 100% arabica

Chuť: Vášnivá ako karneval v Rio. Plná chuť s vyváženou sladkosťou, stopami sladu, čokolády a kakaa. Aróma cereálií s dochuťou po pražených lieskových orieškoch. Každý milovník kávy ocení jej horko-sladké a čokoládové chute.

Ethiopia 100% arabica

Chuť - Šálka tejto kávy sa vyznačuje výraznou oslnivou vôňou plnou exotiky s bohatosťou chutí, kde sa snúbi čokoládová horkosť s jemnými ovocnými tónmi. Zamatová zostatková chuť je dlhá, rafinovaná a korenistá.

India 100% arabica

Chuť - Krásne vyvážená jemná káva s hodvábne mäkkým telom, korenistou arómou a elegantnou kyslosťou. Rustikálne sladká vôňa čerstvo upečeného orechového chleba s jemnou pikantnosťou, kde sa snúbi neobvyklá kombinácia chuti ryže, jačmeňa a čaju, prináša zaujímavý kávový zážitok.

Kolumbia 100% arabica

Chuť - V šálke tejto kávy sa spája plné bohaté telo s typicky jemnou kávovou kyslosťou, ktorej sa však netreba obávať, práve naopak, s čokoládovým základom chuti sa stáva absolútne vyváženým nápojom, ktorý na vás urobí dojem kedykoľvek počas dňa.